Web Content Viewer
Dagverpleging C2 en Dagbehandeling Chirurgie D2
De dagbehandeling is een afdeling die in 2 onderdelen is opgesplitst. In totaal zijn er 46 bedden. Patiënten met verschillende indicaties van 17 verschillende specialismen worden opgenomen op de dagbehandeling.
Direct naar:

Web Content Viewer
Afdeling C2
Op afdeling C2 nemen we patiënten op die een behandeling krijgen voor de zorgeenheid Interne Geneeskunde, Maag-, Darm en Leverziekten, Longziekten, Reumatologie, Neurologie en Radiologie.
Afdeling D2
Op afdeling D2 nemen we patiënten op die dezelfde dag een ingreep of behandeling ondergaan. Dit kan bijvoorbeeld zo zijn als u patiënt bent van onze chirurg, orthopeed, uroloog, gynaecoloog, oogarts, cardioloog, anesthesioloog, kaakchirurg, plastisch chirurg of KNO-arts.
Het aantal uren dat u op onze afdeling verblijft, is afhankelijk van uw ingreep of behandeling.
BeterDichtbij app
Op afdeling D2 maken wij gebruik van de BeterDichtbij app. Voor het tijdstip van opname krijgt u in de middag voor de dag van opname bericht via de BeterDichtbij app.
Gratis gebruik van Wifi
In het gehele ziekenhuis kunt u gebruik maken van ons wifi-netwerk: Gelre Gast
Meer lezen over uw opname?
Wilt u meer lezen over de voorberieding op uw opname, uw verblijf of als u weer naar huis mag na uw opname? Bekijk dan deze webpagina's:
Contact met _paginatitel_?
Contact met Dagverpleging C2 en Dagbehandeling Chirurgie D2?
Dagverpleging C2
- Ons telefoonnummer: 055 – 581 85 09
- Uw looproute in ons ziekenhuis: 171
Dagbehandeling D2
- Ons telefoonnummer: 055 – 581 87 01
- Uw looproute in ons ziekenhuis: 175
Web Content Viewer
Web Content Viewer
Patiëntenfolder over Dagverpleging C2 en Dagbehandeling Chirurgie D2
In onze patiëntenfolders leest u uitgebreide informatie.