Home
       
Organisatie Organisatie Voor professionals Leren bij Gelre

Opleidingsadvies

Tijdens het jaargesprek kun je aangeven dat je behoefte hebt aan ontwikkeling of uitbreiding van je kennis en/of vaardigheden. Voor een traject op maat, neemt je leidinggevende contact op met de opleidingsadviseur van de afdeling. Zij maakt samen met jou een zorgvuldige analyse van je (opleidings)vraag en geeft op basis hiervan en passend advies.

De opleidingsadviseur gaat uit van de wensen van de medewerker. Tegelijkertijd kijkt zij ook wat nodig is om de organisatiedoelstellingen van Gelre ziekenhuizen te bereiken.

afbeelding kraam-7
LAATSTE NIEUWS
Vertel me Gelre: Ik heb een spatader. Wat kun je doen om mij te helpen? (10-05-2012)

22 mei: informatiestands over schildklierziekten (10-05-2012)

Gelre ziekenhuizen Apeldoorn start met voorlichtingsbijeenkomsten hormoontherapie (03-05-2012)

maandag 14 mei: Informatiebijeenkomst over borstvoeding in Gelre Apeldoorn (03-05-2012)


VOORLICHTING

Maandelijks vinden er in Gelre ziekenhuizen bijeenkomsten plaats rondom één specifieke aandoening (bijvoorbeeld pijn op de borst, astma of lyme) .

Alles wat u wilt weten over een bepaald probleem vertellen wij u tijdens deze avonden, die de titel "Vertel me Gelre" hebben meegekregen.

De bijeenkomsten zijn telkens op een maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur.
De zaal gaat open om 19.00 uur, we ontvangen u dan graag met een kopje koffie.
In Apeldoorn vinden de avonden plaats in het Auditorium, in Zutphen in het restaurant.  Lees meer.