
Voorlichtingsmiddag De voorlichtingsverpleegkundigen organiseren elke 2e vrijdag van de maand een informatiemiddag: "Hoe bevalt het?". Voorlichtingsavond Elke 2 maanden is er een algemene voorlichtingsavond over bevallen in Gelre ziekenhuizen Zutphen. Hierin wordt ook aandacht besteedt aan borstvoeding met een korte film.
Apeldoorn
Zutphen
Deze middag is bedoeld voor zwangere vrouwen vanaf 30 weken zwangerschap, met hun partner (ook geschikt voor vrouwen die thuis wensen te bevallen).
Deze avond is bedoeld voor alle zwangeren en hun partner die willen weten hoe bevallen in dit ziekenhuis gaat en hoe de begeleiding bij het geven van borstvoeding is. Ook voor zwangeren die niet onder controle zijn bij de gynaecoloog.



