Home
       
Organisatie Organisatie Voor professionals Leren bij Gelre

Verwijzing

Uw huisarts of specialist heeft u naar ons verwezen. Als wij de verwijsbrief hebben ontvangen, krijgt u daarvan direct bericht.

Wij beoordelen wekelijks alle brieven. We kijken dan of er sprake is van spoed (bijvoorbeeld bij patiënten met pijn vanwege kanker) en voor welk spreekuur de verwijzing is (bijvoorbeeld rugspreekuur).

Vervolgens plannen we u in voor een afspraak. Deze krijgt u per brief thuis gestuurd, samen met:

  1. de vragenlijst 'Algemene pijnvragenlijst' 
  2. de vragenlijst SCL-90R (een algemene screening)

Deze twee vragenlijsten moet u ingevuld terugsturen. Sommige patiënten vinden met name de SCL-90R lijst te 'psychisch' en willen die daarom niet invullen. Toch is dat voor ons wel een voorwaarde. Pijn heeft immers veel invloed op de psyche en op de sociale aspecten van het leven en andersom.

 

afbeelding stu-13
NIEUWS
Vertel me Gelre: Ik heb een spatader. Wat kun je doen om mij te helpen? (10-05-2012)

22 mei: informatiestands over schildklierziekten (10-05-2012)

Gelre ziekenhuizen Apeldoorn start met voorlichtingsbijeenkomsten hormoontherapie (03-05-2012)

maandag 14 mei: Informatiebijeenkomst over borstvoeding in Gelre Apeldoorn (03-05-2012)

VOORLICHTING

Maandelijks vinden er in Gelre ziekenhuizen bijeenkomsten plaats rondom één specifieke aandoening (bijvoorbeeld pijn op de borst, astma of lyme) .

Alles wat u wilt weten over een bepaald probleem vertellen wij u tijdens deze avonden, die de titel "Vertel me Gelre" hebben meegekregen.

De bijeenkomsten zijn telkens op een maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur.
De zaal gaat open om 19.00 uur, we ontvangen u dan graag met een kopje koffie.
In Apeldoorn vinden de avonden plaats in het Auditorium, in Zutphen in het restaurant.  Lees meer.