Home
       
Organisatie Organisatie Voor professionals Leren bij Gelre

Polikliniek

Uw tandarts of huisarts kan u doorverwijzen naar de polikliniek kaakchirurgie. De kaakchirurg probeert er achter te komen wat de oorzaak van uw klachten is. Hij onderzoekt en zal daarbij uitleggen wat er gebeurt en waarom. Als u iets niet begrijpt of als u meer wilt weten, kunt u altijd om uitleg vragen.

Het kan zijn dat u voorafgaand of aansluitend aan uw afspraak andere onderzoeken krijgt. U kunt hierbij denken aan bijvoorbeeld het maken van een röntgenfoto. Op basis van de uitslag van de onderzoeken stelt de kaakchirurg een behandeling voor of hij verwijst u door naar een andere specialist.

Behandelingen

afbeelding Patha
NIEUWS
Vertel me Gelre: Ik heb een spatader. Wat kun je doen om mij te helpen? (10-05-2012)

22 mei: informatiestands over schildklierziekten (10-05-2012)

Gelre ziekenhuizen Apeldoorn start met voorlichtingsbijeenkomsten hormoontherapie (03-05-2012)

maandag 14 mei: Informatiebijeenkomst over borstvoeding in Gelre Apeldoorn (03-05-2012)

VOORLICHTING

Maandelijks vinden er in Gelre ziekenhuizen bijeenkomsten plaats rondom één specifieke aandoening (bijvoorbeeld pijn op de borst, astma of lyme) .

Alles wat u wilt weten over een bepaald probleem vertellen wij u tijdens deze avonden, die de titel "Vertel me Gelre" hebben meegekregen.

De bijeenkomsten zijn telkens op een maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur.
De zaal gaat open om 19.00 uur, we ontvangen u dan graag met een kopje koffie.
In Apeldoorn vinden de avonden plaats in het Auditorium, in Zutphen in het restaurant.  Lees meer.