Home
       
Organisatie Organisatie Voor professionals Leren bij Gelre

Speciale spreekuren

Wekelijks houden de revalidatieartsen speciale spreekuren met de orthopedisch schoenmaker en de orthopedisch instrumentmaker.

Schoenenspreekuur
Het schoentechnisch spreekuur (schoenenspreekuur) doet de revalidatiearts samen met de orthopedisch schoenmaker (firma Pruis). De revalidatiearts verwijst u naar dit spreekuur als u voetproblemen heeft. Bijvoorbeeld bij standsafwijkingen van de tenen, bij overdreven eeltvorming onder de voet of bij diabetische voetproblemen. U krijgt tijdens dit spreekuur een advies over uw schoenen. Soms zijn steunzolen nodig, soms schoenaanpassingen aan uw huidige schoenen. Ook kan het zijn dat we adviseren om semi-orthopedische of orthopedische schoenen te gaan dragen. Hierover krijgt u op het spreekuur uitgebreide informatie.

Technisch spreekuur
Het technisch spreekuur houdt de revalidatiearts samen met de orthopedisch instrumentmaker (firma ProReva; voorheen OIM Kastanjehof). Op dit spreekuur komt u als er vragen zijn over hand - of beenspalken, prothesen en beugels. U krijgt u hierover dan uitgebreide informatie.

Multidisciplinaire spreekuren
Eén keer per maand zijn er multidisciplinaire spreekuren in Gelre ziekenhuizen.

In Apeldoorn is er een spreekuur voor handproblematiek. Dit spreekuur doet de revalidatiearts samen met de plastisch chirurg, de orthopaed, de ergotherapeut en de fysiotherapeut. Allen gespecialiseerd in handproblematiek. Verwijzing naar dit spreekuur kan alleen via één van de deelnemende behandelaars. Tijdens dit gecombineerde spreekuur kijken de specialisten wat de beste behandeling is voor uw handprobleem. Dit spreekuur vindt plaats op de polikliniek orthopedie in Gelre Apeldoorn.

In Apeldoorn vindt ook één keer per maand een spreekuur voor complexe voetproblematiek (vooral diabetische voetproblemen) plaats. Dit spreekuur houdt de revalidatiearts samen met de vaatchirurg, de podotherapeut, de wondverpleegkundige en de orthopedisch schoenmaker. Zo nodig kijkt de gipsverbandmeester mee. Verwijzing naar dit spreekuur kan alleen via één van de deelnemende behandelaars. Tijdens dit gecombineerde spreekuur kijken de specialisten wat de beste behandeling is voor uw voetprobleem. Dit spreekuur vindt plaats op de polikliniek chirurgie in Gelre Apeldoorn.

In Zutphen vindt maandelijks een spreekuur plaats voor diabetische voetproblematiek. Dit spreekuur is vergelijkbaar met het Complexe voetenspreekuur in Apeldoorn.

Team complexe voetzorg

afbeelding nieuw4
NIEUWS
Vertel me Gelre: Ik heb een spatader. Wat kun je doen om mij te helpen? (10-05-2012)

22 mei: informatiestands over schildklierziekten (10-05-2012)

Gelre ziekenhuizen Apeldoorn start met voorlichtingsbijeenkomsten hormoontherapie (03-05-2012)

maandag 14 mei: Informatiebijeenkomst over borstvoeding in Gelre Apeldoorn (03-05-2012)

VOORLICHTING

Maandelijks vinden er in Gelre ziekenhuizen bijeenkomsten plaats rondom één specifieke aandoening (bijvoorbeeld pijn op de borst, astma of lyme) .

Alles wat u wilt weten over een bepaald probleem vertellen wij u tijdens deze avonden, die de titel "Vertel me Gelre" hebben meegekregen.

De bijeenkomsten zijn telkens op een maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur.
De zaal gaat open om 19.00 uur, we ontvangen u dan graag met een kopje koffie.
In Apeldoorn vinden de avonden plaats in het Auditorium, in Zutphen in het restaurant.  Lees meer.