Home
       
Organisatie Organisatie Voor professionals Leren bij Gelre

Allergiepoli

De allergiepoli is gespecialiseerd in de zorg van kinderen met allerlei soorten allergieën. Op de poli werkt een vast team van specialisten: kinderarts, nurse-practitioner en kinderverpleegkundige. Het team besteedt veel tijd aan voorlichting over allergieën en eczeem. Ook geeft zij veel praktische adviezen, met name over de verzorging van kinderen met eczeem. En het gebruik van de medicatie. Lees meer in de folder eczeem.

Op het gebied van voedselallergie kan het team 'dubbelblinde provocatietesten' op de afdeling uitvoeren. 

afbeelding Balkon
NIEUWS
Vertel me Gelre: Ik heb een spatader. Wat kun je doen om mij te helpen? (10-05-2012)

22 mei: informatiestands over schildklierziekten (10-05-2012)

Gelre ziekenhuizen Apeldoorn start met voorlichtingsbijeenkomsten hormoontherapie (03-05-2012)

maandag 14 mei: Informatiebijeenkomst over borstvoeding in Gelre Apeldoorn (03-05-2012)

VOORLICHTING

Maandelijks vinden er in Gelre ziekenhuizen bijeenkomsten plaats rondom één specifieke aandoening (bijvoorbeeld pijn op de borst, astma of lyme) .

Alles wat u wilt weten over een bepaald probleem vertellen wij u tijdens deze avonden, die de titel "Vertel me Gelre" hebben meegekregen.

De bijeenkomsten zijn telkens op een maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur.
De zaal gaat open om 19.00 uur, we ontvangen u dan graag met een kopje koffie.
In Apeldoorn vinden de avonden plaats in het Auditorium, in Zutphen in het restaurant.  Lees meer.